Husky zážitky

siberian_husky_nase_smecka

S haskouny a psím spřežením je možné zažít spoustu zábavy. Pokud si chcete vyzkoušet alespoň pár hodin, jaké to je, když řídíte třeba deset huňatých kamarádek a jedete na saních či na káře. Nebo se staráte o celou velkou smečku od rána do večera nebo jaké to je na závodech či se chcete jen tak pomazlit s plyšovými haskounkami, jsme tu pro Vás.

Všechny Husky zážitky šijeme přímo na míru, proto berte následující ceny jako určité přiblížení toho, co je s našimi holkami možné zažít. Napište nám a my Vám poskládáme zážitky podle Vašich představ, pokud to samozřejmě bude možné a také bezpečné pro Vás a v pohodě pro mě jako Váš doprovod a také bez omezení pro naše pejsky. Prostě tak, aby si to všichni pejsci užili a my lidé s nimi 😉

Jízda se psím spřežením

Pokud byste si rádi vyzkoušeli, jak se řídí spřežení a to na káře u nás doma v lese a okolí, tak cena cca dvou hodin je 3.000 Kč (všechny ceny včetně DPH) a je to základní cena, která je účtována vždy, další půlhodiny pak 1.000 Kč. Tato cena zahrnuje Vaše ovládání spřežení a moje jízda s Vámi na koloběžce, abyste nám někam neujeli 🙂

Pokud byste rádi jízdu na saních někde na horách, tak cca dvě hodiny jízdy je 6.000 Kč. Tato cena zahrnuje jízdu se spřežením podle sněhových podmínek na speciálních dvojsaních nebo jedu já za Vámi na běžkách. Ta první varianta je častější, protože se nemusíte o nic starat a já řídím a mohu si s Vámi po cestě více povídat o všem kolem pejsků a mushingu, další půlhodiny pak 1.000 Kč.

Před tím jsou samozřejmostí představení celé smečky, vysvětlení pozic hafanů ve spřežení, instrukce k tomu jak se řídí sáně nebo kára a základní povely. Pokud to okolnosti dovolí, tak pak dále video z jízdy a také pár fotek, abyste na tento zážitek mohli vzpomínat i po návratu domů. Možnost využít na jaře a na podzim při teplotách do 15 stupňů. Na jaře a v létě mají holky prázdniny, míváme štěňátka a připravujeme se na novou sezónu. Zimní radovánky pak podle sněhových podmínek zpravidla na horách leden až březen.

V případě dětí je účtována „poloviční“ cena neboť děti se vezou na saních či káře a já spřežení řídím sám. Zařazení do „dětské kategorie“ záleží spíše než na věku na váze a na tom, jestli jedeme na káře, kdy je to jednodušší na řízení nebo na saních, které se s člověkem na saních řídí hůře.

Takto například může vypadat jízda s deseti sibiřskými kamarádkami na saních 😉

Den či půlden s haskouny

Pokud chcete poznat jak funguje život ve smečce, jak se o pejsky staráme, jak s nimi jedeme na trénink nebo se s některým(i) z nich projít třeba na procházku a nebo se třeba jen tak s nimi pomazlit či blbnout na zahradě, kdy celá smečka běhá kolem Vás. Můžete se s námi také zúčastnit závodů jako pozorovatel a nebo pomocník. Den s našimi haskounkami či se spřežením na závodech stojí 1.500 Kč (cca 6-8 hodin) a půlden pak 1.000 Kč (3-5 hodin) a je možné jej využít celoročně.

krmím s láskou

Péče o štěňátka

Pokud chcete být den se štěňátky a jejich maminkou, starat se o ně, uklízet, krmit, tak štěněcí den stojí 1.500 Kč (6-8 hodin). Samozřejmě možné využít jen v omezeném časovém úseku od čtyř do osmi týdnů štěňátek a v případě toho, že v naší chovatelské stanici má některá fenečka malé pejsky (zpravidla tedy jen jednou ročně).

Další nápady?

Chcete vyzkoušet jízdu na koloběžce, vyzkoušet si canicross nebo jízdu s haskounky na běžkách nebo Vás napadá něco dalšího? Napište nám nebo zvolejte a pokusíme se Vám Vaše přání splnit. Sami jsme začínali jezdit s jedním, pak dvěma haskouny na kole a později koloběžce, pak se třemi na běžkách a až později na káře s velkým spřežením. Vyzkoušeli jsme toho hodně a Vy můžete také 😉

krmím s láskou

Husky zážitky jako dárek pro Vaše blízké

Pokud chcete darovat netradiční dárek v podobě zážitků s našimi haskouny, tak Vám vždy vyrobíme dárkový poukaz společně s povídáním o tom, kdo jsme, jaké jsou naše holky a co Vašeho obdarovaného čeká společně s kontaktem na nás, aby si s námi domluvili termín.

Poznámky a podmínky

Jak jízda na saních, tak jízda na káře má jiné kouzlo. Jízda na podzim či na jaře na káře se dá zrealizovat u nás doma a nejsme tak závislí na sněhových podmínkách, které jsou poslední dobou takové divoké. Můžeme také využít i větší spřežení, protože kára se řídí snadněji. V případě zimy je nutné dojíždět zpravidla za sněhem a zde jsou ta omezení. Většinou můžete jen o víkendech, proto je nutné velice brzy vstávat než na hory dorazí lidé se psy. Pokud pochopíte tyto záležitosti, to znamená, že v prvé řadě jde o bezpečí, splníme Vám poté rádi zajímavý zážitek, na který dlouho nezapomenete. V případě nespolupráce v případě nalezení vhodného termínu i vzhledem k tomu, že v zimě musíme absolvovat nějaké závody, pročtěte prosím další bod.

Pokud si u nás zakoupíte jakýkoliv z našich zážitků v podobě jízdy se psím spřežením, tak tento dárek má relativně omezenou platnost, musíte prosím pochopit, že se musíte přizpůsobit Vy nám, protože v prvé řadě jde o bezpečí Vaše a také našich pejsků. Jde také ale hlavně o to, že sněhovým vločkám, dešti a vysoké teplotě bohužel poručit neumíme. Proto pokud nevyužijete jízdu na káře na podzim či na saních následující zimu po zakoupení, máte poté možnost absolvovat jízdu na káře na jaře či na podzim v období poté. Pokud této příležitosti nevyužijete, rezervace zážitku většinou propadá s tím, že jsme jen lidi a dokážeme pochopit, že jsou někdy v životě věci, které nedokážete ovlivnit. Nekomunikaci ale za vážný důvod nepovažujeme, protože i my Vám odpovídáme obratem.

Pokud za Vámi pojedeme větší vzdálenost, budeme si účtovat cestovné – je potřeba vzít Multivan, připojit přívěs, naložit haskounky, sáně nebo káru a přijet za Vámi nebo na předem dohodnuté místo například na horách. Cestovné do 100 km od naší chovatelské stanice, tedy cca 200 km je v ceně výše uvedených služeb. Poté pak bude účtováno cestovné podle typu vozidla, které přepravuje přívěs s haskounky, sazbu ale budete vědět samozřejmě dopředu a při delších cestách je cena cestovného individuální. Jinak pokud přijedete Vy za námi, jsou výše uvedené ceny finální a můžete s pejsky strávit více času u nás doma i po projížďce.

Vše samozřejmě fakturujeme – zpravidla dopředu (ceny jsou včetně DPH). Můžete pak využít Husky zážitky jako teambuilding a použít toto jako nákladovou položku. Termín pak můžeme rezervovat dopředu, ale spíše řešíme operativně podle počasí a sněhových podmínek.

Dále pro Vás připravujeme Husky víkendy – to bude spojení jízdy se spřežením, času stráveným přes víkend s haskouny spolu s jejich krmením a jinou péčí, mazlením, venčením, ale také ubytováním ve vlastním apartmánu. Jak to ale bude vypadat, to uvidíte za nějaký čas, protože nejdříve musíme vybudovat nové bydlení pro nás a pro naši smečku, abychom Vám mohli nabídnout komfort a víkend s námi a našimi holkami jste si užili co nejvíce.